SYSTEM HOSPITAL E-DOKTOR

Uzman Doktorlarımızla ile Canlı ve Görüntülü görüşmek istemez misiniz?

SYSTEM HOSPITAL UZMAN DOKTORLARI,

SAĞLIĞINIZ İÇİN BİR TELEFON KADAR YAKIN...

İster evinizden, ister işyerinizden hastaneye gitmeye gerek kalmadan sağlığınız için SYSTEM HOSPITAL Uzman Kadrosu, Türkiye ve Dünya'nın her yerine ONLINE SAĞLIK HİZMETİNİ hayata geçirdi.

Türkiye'yi ve tüm dünyayı etkisi altına alan Covid-19 (Yeni Koronavirüs) salgını nedeniyle tüm hastalarımıza yerinde ve süratli sağlık hizmeti sunabilmek maksadıyla System Hospital E-Doktor uygulamasını hayata geçirdik. Bu online hizmet ile artık evinizden çıkmadan tüm sağlık hizmetlerimize ulaşabilirsiniz.

E-Doktor hizmetimizle, sizin ve sevdiklerinizin her türlü sağlık problemleri, kronik hastalıklarının takibi/tedavisi ve yardıma ihtiyaç duyduğunuz her türlü sağlık sorunu için evinizden çıkmadan, istediğiniz branştaki doktorlarımızla online (akıllı telefon, tablet ve bilgisayarlarınızdan) olarak görüntülü görüşme imkânı sağlıyoruz.

Tüm DÜNYA ve TÜRKİYE'ye SYSTEM HOSPITAL'den ONLINE SAĞLIK HİZMETİ

Dünya'nın ve Türkiye'nin neresinde olursanız olun, hastaneye gitmeden ONLINE SAĞLIK HİZMETİ

E-DOKTOR ONLINE SAĞLIK HİZMETİ HAKKINDA SIKÇA SORULAN SORULAR

System Hospital Online Sağlık Hizmeti için 444 38 00 no’lu telefon numarayı arayarak randevu alabilirsiniz.

Tüm bölümlerimizde randevusu uygun olan doktorlarımızdan e-doktor hizmeti alabilirsiniz. Detaylı bilgi için 444 38 00 çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

Herhangi bir olay sonrası takip eden ilk 24 saat içinde tıbbi müdahale gerektiren acil durumlara ilişkin sağlık durumları E-Doktor Online Sağlık Hizmet kapsamı dışındadır. Bu şekildeki acil müdahale gerektiren sağlık problemlerinde vakit kaybetmeden en yakın Sağlık Hizmet Birimlerine başvurmanızı tavsiye ederiz.

Tarafımıza bildirdiğiniz e-mail adresinize ve mobil telefonunuza gönderilecek olan System Hospital E-Doktor Online Sağlık Hizmeti ödeme sayfasının linkine tıklayarak Kredi Kartı ile ödemeyi yapabilirsiniz.

Randevu alırken görüntülü görüşmek için tarafımıza bildirdiğiniz mobil telefon numaranız ve hangi görüntülü görüşme programını kullanmak istediğiniz bildirmeyi müteakip, bildirilen telefon numarası ve görüntülü görüşme uygulaması (WhatsApp, facetime, Google Duo vb...) üzerinden, randevu saatinizden kısa bir süre önce sizi arayarak görüntülü görüşme hizmeti başlatılacaktır.

Görüntülü görüşmeyi sağlayacak ve görüntülü görüşme uygulamalarının çalıştığı (önceden kullanılmış/denenmiş) akıllı telefon, tablet veya bilgisayar ile kaliteli bir görüşme için yeterli hızda (tercihen yüksek hızda) internet bağlantınız olmalıdır.

E-Doktor hizmetimizde görüşmelerimiz uzman doktorlarımızın durum değerlendirmesine göre değişmekle birlikte genel olarak 15 dk dır. Ancak süre uzman doktorlarımız tarafından uzatılabilir.

Randevu/görüşme saatinizde arandığınızda, bize bildirdiğiniz telefonunuzu cevaplamaz ve randevu/görüşme zaman aralığında görüşme için hazır bulunmazsanız hizmet kullanım hakkınızdan vazgeçmiş olarak değerlendirilirsiniz. Bu durumda geri ödeme sözkonusu değildir.

Ödenen hizmet bedeli kapsamında randevu/görüşme zamanından en az 4 saat öncesine kadar herhangi bir bedel yansıtılmadan iptal edilebilir ve başka bir tarihe ertelenbilir. Bunun için size gönderilecek E-Doktor Hizmet İptal/İade formunun doldurulması iletişim mail adresine (e-doktor@systemhospital.com) gönderilmesi gerekmektedir.
Ancak randevu/görüşme saatine 4 saatten daha az sürede iptal edilen randevu/görüşmeler için %40 hizmet bedeli tahsil edildikten sonra kalan tutar iadesi yapılır. Aynı şekilde iade için E-Doktor Hizmet İptal/İade formunun doldurulması iletişim mail adresine (e-doktor@systemhospital.com) gönderilmesi gerekmektedir.

E-Doktor Online Sağlık Hizmet kapsamında uzman doktorlarımız ile gerçekleştireceğiniz görüntülü randevu/görüşme hizmeti için ücretsiz Görüntülü Kontrol Görüşmesi hakkı bulunmamaktadır.

System Hospital'de yapılan fiziksel muayeneniz sonrası kontrol süreniz içerisinde kontrol muayenizi uzman doktorunuzundan alacağınız uygun radevu/görüşme zamanında, ücretsiz olarak gerçekleştirebilirsiniz.

E-Doktor Online Sağlık Hizmet bedeli, Özel sağlık sigortaları ve diğer anlaşmalı kurumlar tarafından karşılanmamaktadır.


E-DOKTOR ONLINE SAĞLIK HİZMETİ kapsamında detaylı bilgi ve randevu için lütfen 444 38 00 no’lu telefon numarasından bize ulaşabilirsiniz.

E-DOKTOR ONLINE SAĞLIK HİZMETİ

Uzman Doktorlarımızla ile Canlı ve Görüntülü görüşmek için...

Online "KORONA VİRÜS" testi yapmak ister misiniz ? ONLINE TEST

TOP